Latvijas Bibliotekāru biedrības literārais pārgājiens Skrīveri–Ogre–Ikšķile

Vasaras nogalē, pirms jauna un svarīga daba cēliena, piedāvājam Jums iesaistīties saliedēšanās pasākumā – Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) literārajā pārgājienā. Ja vēlaties gūt papildus sparu un enerģiju darbam, rast jaunus iespaidus un izaicināt sevi nelielam fiziskam pārbaudījumam, tad aicinām pievienoties!

PĀRGĀJIENA PROGRAMMA

Piektdiena, 20.08.2021. (apt. 20 km): renovētās Skrīveru A. Upīša vidusskolas bibliotēkas apmeklējums, literārais pārgājiens pa A. Upīša “Zaļās zemes” takām, pārbraucienas ar vilcienu uz Pārogri līdz nakšņošanas vietai – brīvdienu mājai “Indrāni”, sadraudzības vakars ar apkaimes bibliotēku kolēģiem un rakstnieku Māri Runguli.

Sestdiena, 21.08.2021. (apt. 25 km): pārgājiens līdz Ogrei, veicot dažādus literārus uzdevumus, jaunuzceltās Ogres Centrālās bibliotēkas apmeklējums, pārgājiens gar Zilajiem kalniem līdz Ikšķilei un 2020 gada bibliotēkas – Ikšķiles novada Centrālās bibliotēkas – apmeklējums.

Dalības maksa: LBB biedriem, Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas (LATABA) un Latvijas Skolu bibliotekāru biedrības (LSBB) biedriem 35 EUR, pārējiem 45 EUR. Dalības maksā iekļauts: gida pakapojumi Skrīveros, brokastis/pusdienas/vakariņas, naktsmītne ērtā viesu namā.

Nav iekļautas vilciena izmaksas Rīga–Skrīveri–Rīga, jo transports katram iespējams arī individuāls.

PIETEIKŠANĀS SLĒGTA – grupa pilna!

Literārā pārgājiena maršruts

Aija Jankava
LBB Bērnu un skolu bibliotēku sekcijas vadītaja