Latvijas Bibliotēku festivāls 2019

Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām

2019. gada 16. un 17. aprīlī

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Mūkusalas ielā 3, Rīgā

 

Bibliotekāru modes un stila diena 17. aprīlī plkst. 09.20–13.00

LNB Ziedoņa zālē notiks Bibliotekāru modes un stila diena, kas paredzēta kā LBB akcijas “Bibliotekāru mode” noslēgums. Ideja par bibliotekāru modes tēmas aktualizēšanu nākusi no Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (International Federation of Library Associations and InstitutionsIFLA) 2018. gada ģenerālkonferences Kualalumpurā, Malaizijā. Konferences laikā notika IFLA Jauno speciālistu interešu grupas (IFLA New Professionals Special Interest GroupNPSIG) organizēta Bibliotekāru modes sesija ar prezentācijām un bibliotekāru modes šovu. Sk. fotogaleriju un videoierakstu.

Akcijas “Bibliotekāru mode” mērķis ir parādīt bibliotekārus kā spilgtas, atraktīvas un modernas personības un lauzt sabiedrībā vēl aizvien valdošos stereotipus par mūsu profesijas vizuālo veidolu. Akcijas laikā aicinām ikvienu bibliotekāru ievietot sociālajos medijos savas un kolēģu fotogrāfijas ar tēmturi #bibliotekārumode.

Aicinām Bibliotekāru modes un stila dienā iesaistīties arī prezentāciju veidā. Ja jums ir pētījumi, novērojumi, viedoklis vai idejas par bibliotekāru stilu un modi, piesakiet prezentāciju Bibliotekāru modes un stila dienai! Savu viedokli un stilu varat demonstrēt arī video veidā! Priecāsimies par ikvienu spilgtu un stereotipus graujošu ieguldījumu akcijā un Bibliotekāru modes un stila dienā!

Pirmās dienas programma (PDF), atjaunināta 12.04.2019.
Otrās dienas programma (PDF), atjaunināta 12.04.2019.

Latvijas Bibliotekāru biedrība