Biedrības sociālie tīkli

Facebook
Youtube
Flickr
Slideshare

Jauno speciālistu sekcijas sociālie tīkli

WordPress
Facebook
Youtube
Flickr
Slideshare
Twitter

Biedrības sekretāre

Kristīne Deksne
T. 67716043, M. 26217992
E. kristine.deksne@lnb.lv

Biedrības kontakti

Adrese: Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423
E. bibliotekarubiedriba@gmail.com

Rekvizīti

Latvijas Bibliotekāru biedrība
Reģistrācijas Nr.: 40008007789
Adrese: Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423
Banka: Citadele
Kods: PARXLV22
Konts: LV28PARX0000672241014

LBB logo uz caurspīdīga un balta fona.
Pēc pieprasījuma: Adobe Illustrator formātā.

Valde

Māra Jēkabsone – valdes priekšsēdētāja
T. 67716050, M. 26115747
E. mara.jekabsone@lnb.lv

Elīna Veļa– valdes priekšsēdētājas vietniece
M. 25436687
E. vela.elina@gmail.com

Džūlija Sniķere – valdes priekšsēdētājas vietniece
M. 29479811
E. dzulija.snikere@limbazi.lv

Ruta Suseja
M. 29446654
E. ruta.suseja@rezeknesbiblioteka.lv

Santa Gudža
T. 63960581, M. 27194304
E. santa.gudza@bauskasbiblioteka.lv

Ineta Melne
M. 26814257
E. ineta_melne@inbox.lv

Gunta Grundmane
M. 29608727
E. gunta.grundmane@kuldiga.lv

Liene Kainaize
T. 29378435
E. liene.kainaize@inbox.lv

Reģionālās nodaļas

Olga Kronberga – Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja
T. 64250838, M. 29743749
E. olga.kronberga@vcb.valmiera.lv

Inta Kušnere – Latgales reģionālās nodaļas vadītāja
T. 65781194
E. inta@ludzasbiblio.lv

Mārtiņš Lagzdons – Kurzemes reģionālās nodaļas vadītājs
T. 63846680, M. 26133145
E. martins_lagzdons@inbox.lv

Aiga Volkova – Zemgales reģionālās nodaļas vadītāja
T. 63011829, M. 29432965
E. aiga.volkova@biblioteka.jelgava.lv

Sekcijas

Aija Jankava
Bērnu un skolu bibliotēku sekcijas vadītāja
T. 29497230
E. aijajankava@inbox.lv

Jana Dreimane
Grāmatniecības un bibliotēku vēstures sekcijas vadītāja
E. jana.dreimane@lnb.lv

Baiba Īvāne
Novadpētniecības sekcijas vadītāja
M. 26367743
E. Baiba.Ivane@biblioteka.jelgava.lv

Viktorija Agafonova
Bibliotēku mārketinga sekcija
E. Viktorija.Agafonova@biblioteka.jelgava.lv

Aiga Pīķe
Jauno speciālistu sekcijas vadītāja
M. 29366395
E. aiga.pike@gmail.com, lbb.jss@gmail.com

Latvijas Bibliotekāru biedrība