Par LBB valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta Māra Jēkabsone

Šodien, 2020. gada 21. maijā, notika pirmā jaunās LBB valdes sēde, kuras laikā par valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta Māra Jēkabsone, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra galvenā bibliotekāre.

Tika ievēlētas arī divas priekšsēdētājas vietnieces – Elīna Veļa, Rīgas Stradiņa universitātes Bibliotēkas Pasaules Veselības organizācijas Depozitārija bibliotēkas Latvijā projektu speciāliste, un Džūlija Sniķere, Limbažu Galvenās bibliotēkas direktores vietniece.

LBB valdes priekšsēdētāja Māra Jēkabsone

Valdes sēdē tika lemts arī par valdes darba plāna izstrādāšanu trīs gadu periodam, kā arī vasaras un rudens sezonas pasākumu organizēšanas jautājumiem. Sekojiet līdzi informācijai biedrības vietnē www.bibliotekari.lv un “Facebook” lapā.

Ziņu sagatavoja:
LBB valde