LBB aicina pieredzes apmaiņas braucienā uz Somijas bibliotēkām

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) aicina Latvijas bibliotekārus doties profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas braucienā uz Somijas bibliotēkām 2020. gada 27. jūlijā–2. augustā. Braucienu pēc LBB pieprasījuma organizē tūrisma firma “Balt-GO”. Brauciena profesionālo saturu nodrošina LBB valde. Pēc brauciena tiks saņemts profesionālās pilnveides apliecinājums.

Brauciena laikā plānots apmeklēt šādas bibliotēkas:

Brauciena apraksts un plašāka informācija par braucienu (PDF)

Pieteikšanās – elektroniski, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu.

Iespēja braucienā doties, izmantojot zemākās cenas piedāvājumu ir LBB biedriem, Latvijas Skolu bibliotēku biedrības (LSBB) biedriem un Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas (LATABA) biedru darbiniekiem.

Kontaktinformācija finanšu un organizatoriskajiem jautājumiem par braucienu:
marketings@balt-go.lv, +371 29492671,
liga.pommere@balt-go.lv, +371 29408385.

Ja nepieciešams individualizēts LBB aicinājums iesniegšanai darba devējam, lai palīdzētu braucienu noformēt kā darba braucienu, rakstīt: mara.jekabsone@lnb.lv vai zvanīt: +371 26115747.

Ziņu sagatavojusi:
LBB valdes priekšsēdētāja