Sākusies pieteikšanās EIFL Publisko bibliotēku inovāciju balvai

Starptautiskā bezpeļņas organizācija Electronic Information for Libraries (EIFL) ir izsludinājusi pieteikšanos 13. EIFL Publisko bibliotēku inovāciju balvai.

Šī gada EIFL Publisko bibliotēku inovāciju balva tiek pasniegta publiskajām bibliotēkām par novatorisku un radošu digitālo prasmju un tiešsaistes pakalpojumu mācīšanu.

Digitālās prasmes arvien vairāk ir vajadzīgas gan darbā, gan ikdienas dzīvē. Nepārtraukti mainīgajā tehnoloģiju vidē cilvēkiem ir nepieciešama iespēja apgūt jaunas digitālās prasmes visa mūža garumā. Aprīkotas ar datoriem un internetu, publiskās bibliotēkas ir kļuvušas par nozīmīgiem spēlētājiem, nodrošinot piekļuvi tiešsaistes pakalpojumiem un veicinot digitālo prasmju attīstību.

Galvenā balva ir 1,500 ASV dolāru un plaša publicitāte EIFL globālās saziņas tīklos un kanālos.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2019. gada 25. novembris. Pieteikumi tiek pieņemti angļu, franču, krievu un spāņu valodās.

Pēc EIFL informācijas sagatavojusi:
Kristīne Deksne
Latvijas Nacionālā bibliotēka