LBB Jauno speciālistu sekcijas 5. biedru seminārs 2019. gada 15. augustā Kuldīgā

Šogad esam tikušies jau divos semināros – 14. jūnijā tikāmies Preiļos un 5. jūlijā Madonā. Trešā šīs vasaras tikšanās jeb Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Jauno speciālistu sekcijas (JSS) 5. biedru seminārs notiks 15. augustā Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā. Semināros iepazīstamies ar vieslektoru stāstiem un prezentācijām, kā arī plānojam sekcijas turpmāko darbu un nākamā gada gaidītākās aktivitātes – Baltijas jauno speciālistu saietu un konferenci “4CanGurus”.

Kas viesosies augusta seminārā? Rundāles novada Pilsrundāles bibliotēkas vadītāja Aelita Ramane semināra dalībniekus iepazīstinās ar novērojumiem, kuri radušies ilggadēji veidojot literatūras sarakstu un krājot citātus par bibliotekāra tēlu daiļliteratūrā. Ar praktisku nodarbību Olaines 1. vidusskolas bibliotēkas vadītāja Aija Jankava palīdzēs attīstīt prasmi būt aktīvam gan ikdienā, gan pasākumu organizēšanā, kas ir sevišķi noderīgi bibliotēku darbā ar bērniem.

LBB JSS 5. biedru semināra programma:

2019. gada 15. augusts

Kuldīgas Galvenā bibliotēka (Kuldīga, 1905. gada iela 6)

12.15–12.30 Reģistrēšanās

12.30–13.00 Semināra atklāšana. Biedru un dalībnieku iepazīšanās

13.00–13.30 “Bibliotēka – patvērums inteliģentiem savādniekiem” (Rundāles novada Pilsrundāles bibliotēkas vadītāja Aelita Ramane)

13.30–14.00 Nodarbība “AKTĪVS” (Olaines 1. vidusskolas bibliotēkas vadītāja Aija Jankava)

14.00–14.30 Kafijas pauze

14.30–15.30 JSS biedru sapulce

Pieteikšanās veidlapa (piedalīties seminārā var ikviens nozares speciālists, dalība bez maksas)

Semināra norisi atbalsta:

LBB JSS vadītāja