LBB piedāvā pārstāvēt biedrību EBLIDA/NAPLE 27. konferencē

Vai uzskati, ka bibliotēkām jābūt brīvi pieejamām ikvienam? Vai vēlies dzirdēt kā Īrijā un citur pasaulē vēl joprojām norit diskusijas par bibliotēku pieejamību? Vai vēlies iegūt pieredzi un ar to dalīties ar Latvijas bibliotekāriem?

LBB piedāvā pārstāvēt biedrību Eiropas Bibliotēku, informācijas un dokumentācijas biroja (EBLIDA) un Publisko bibliotēku pārvaldības organizāciju foruma (NAPLE) 27. konferencē “Bibliotēkas atvērtas visiem” (Libraries Open for All), kas notiks 2019. gada 24.–25. jūnijā Dublinā, Īrijā.

Sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu piedāvājam līdzfinansējumu 390 EUR apmērā, lai segtu dalības maksu (160 EUR kā EBLIDA biedram vai 50 EUR kā studentam) un ceļa izdevumus. Dalībniekam vai tā darba devējam jāsedz dienas nauda, ceļojuma apdrošināšana un naktsmītņu izdevumi. Ja esi students, piešķirtā finansējuma ietvaros segsim arī naktsmītņu izdevumus.

Aicinām interesentus sūtīt motivācijas vēstuli uz e-pastu bibliotekarubiedriba@gmail.com līdz 11. martam!

Plašāka informācija par konferenci: https://eblida2019.sciencesconf.org

Elīna Sniedze