LBB Zemgales nodaļas bibliotekāru vasaras skola 2018. gada 29. augustā Bauskas novada “Lejeniekos”

2018. gada 29. augustā Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Zemgales nodaļa un Bauskas Centrālā bibliotēka ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu rīkos ikgadējo bibliotekāru vasaras skolu, kurā pulcēsies Zemgales reģiona bibliotekāri.

Semināra norises vieta būs Bauskas novada Ceraukstes pagasta “Lejenieki”, kas plašai publikai zināma kā novadnieka Viļa Plūdoņa muzejs.

Bibliotekāru vasaras skola aizsākusies kā sporta diena, mainās, transformējās un pārsteidz (Paldies Dobeles kolēģiem par 2017. gada uzņemšanu “Pikšās”). Ļaujot “lasīt starp rindiņām” tiks piedāvāta sekojoša vasaras skolas programma:

• Ierašanās “Lejeniekos”: 10.00–10.30.
  • Muzejpedagoģiska programma “Lejenieki “ – V. Plūdoņa dzimtās mājas un literārais mantojums.
  • Radošā darbnīca – “Augusta ziedi Lejenieku pļavās”.
  • Saruna par dzīvi “Aktiermeistarība ienāk bibliotēkā”.
  • Saviesīgas izdarības.

Lektoru, vadītāju un pasniedzēju vadībā centīsimies katram vasaras skolas dalībniekam sniegt zināšanas, radošu iedvesmu, dzīves stila, garšas un enerģijas vitamīnu.

Uz tikšanos “Lejeniekos”!

Informāciju sagatavoju: