Sākusies pieteikumu pieņemšana Bibliotēku ideju tirgum

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina pieteikumu pieņemšanu Bibliotēku ideju tirgum!

Ideju tirgus ir Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 sastāvdaļa un notiks 18. aprīlī Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāva ātrijā. Pasākums plānots kā atraktīvs un interaktīvs pieredzes apmaiņas pasākums, kura laikā bibliotēkas prezentē savu labāko pieredzi, sasniegumus, idejas. Ideju tirgus formāts daudziem bibliotekāriem ir pazīstams jau no iepriekšējiem gadiem. Arī šogad tiks mēģināts nodrošināt bibliotekāriem tik ierasto un pazīstamo Ideju tirgus gaisotni.

Ideju tirgus moto saskan ar Bibliotēku festivāla tēmu: “Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”, un visiem Ideju tirgus pieteikumiem ir jāatbilst tēmai. Ja jums un jūsu bibliotēkai ir veiksmīga un interesanta pieredze, kas palīdzējusi veikt pozitīvas pārmaiņas vai devusi citu vērtīgu ieguldījumu kopienas attīstībā, laipni aicināti pievienoties ideju tirgotāju pulkam!

Ideju pieteikšana tiek veikta elektroniski – līdz 11.04.2018. saitē: https://ej.uz/ideju-tirgus-2018.

Bibliotēku ideju tirgus programmas projekts (PDF)

Reģistrācija Bibliotēku festivālam.

Latvijas Bibliotēku festivāla norisi atbalsta:

Tiekamies ideju tirgū!

LBB valde