Piedāvājums un iespēja LBB individuālajiem biedriem

2015. gada 20.-22. maijā Nidā (Lietuvā) notiks starptautiska konference “Bibliotēku attīstība modernā sabiedrībā: labā prakse un nākotnes izaicinājumi” (Evolution of libraries in the modern society: best practices and future challenges), ko organizē Lietuvas Publisko bibliotēku asociācija sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrību un bibliotekāru biedrībām Ukrainā un Polijā.

Latvijas Bibliotekāru biedrība piedāvā iespēju trīs LBB individuālajiem biedriem piedalīties šajā konferencē!

Ja Tevi šī iespēja ir ieinteresējusi un esi gatavs dalīties savā pieredzē un mācīties no kaimiņu kolēģiem, piedalies konkursā un iesūti motivācijas vēstuli un savas pārdomas par konferences tematu līdz 26. aprīlim plkst. 15.00.

Vairāk informācijas par konferenci un pieteikšanos pieejama šeit.