Godina Zemgales reģiona labākos bibliotekārus

2017. gada 17. maijā reģionālā semināra “Bibliotēka un sociālie mediji” ietvaros Latvijas Bibliotekāru biedrības Zemgales nodaļa pirmo reizi pasniedza balvu “Gada bibliotekārs Zemgalē 2017”, kuras mērķis ir izteikt atzinību Latvijas Bibliotekāru biedrības biedriem, izceļot vispārliecinošāko, aktīvāko un sekmīgāko bibliotekāru devumu, kas spēj iedvesmot citus bibliotekārus un bibliotekāru sabiedrību kopumā. Balvai tika izvirzīti pieci nominanti:

• Viktoriju Agafonovu (Jelgavas pilsētas bibliotēka);
  • Daigu Jakušu (Vecumnieku novada Skaistkalnes bibliotēka);
  • Māru Ziemeli (Jelgavas novada Platones pagasta Lielvircavas bibliotēka);
  • Aelitu Ramani (Pilsrundāles bibliotēka);
  • Klāru Meņģeli (Dobeles novada Centrālā bibliotēka).

Mākslinieces Asnates Zuteres veidoto stikla balvu saņēma Dobeles novada Centrālās bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļas vadītāja Klāra Meņģele, bet pārējos nominantus sveica, pasniedzot Atzinības rakstu.

Balvas "Gada bibliotekārs Zemgalē 2017" nominanti. Foto: Austris Auziņš, Jelgavas Vēstnesis.

Balvas “Gada bibliotekārs Zemgalē 2017” nominanti. Foto: Austris Auziņš, Jelgavas Vēstnesis.

Mākslinieces Asnates Zuteres veidotā stikla balva "Gada bibliotekārs Zemgalē 2017". Foto: Jelgavas pilsētas bibliotēka.

Mākslinieces Asnates Zuteres veidotā stikla balva “Gada bibliotekārs Zemgalē 2017”. Foto: Jelgavas pilsētas bibliotēka.