Pasniegs balvas Latvijas labākajiem bibliotekāriem

Pirmdien, 24. aprīlī plkst. 14:00 Gaismas pils Ziedoņa zālē Latvijas Bibliotekāru biedrība un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība pasniegs balvas labākajiem Latvijas bibliotekāriem. Apbalvošanas ceremonijas laikā tiks sumināti konkursu “Gada bibliotekārs 2016” un “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” uzvarētāji. Balvas piešķirtas par bibliotekāru sasniegumiem, ieguldījumu, izcilību, attieksmi pret savu darbu un lasītājiem. Pasākumā klātesošos uzrunās un sveiks arī LR kultūras ministre Dace Melbārde.

“Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” četriem uzvarētājiem galveno balvu pasniegs ABLV Charitable Foundation. Par balvām “Gaismas nesējiem” rūpējas arī Tallink Latvija, Zviedrijas latviešu apvienība, veikalu tīkls RIMI, Pure Chocolate, Jāņa Rozes apgāds un izdevniecība Rīgas Viļņi.

Pasākumu atbalsta LR Kultūras ministrija, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Porcelāna muzejs, Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs, Eco Baltia.

Apbalvošanas ceremoniju vadīs Ojārs Rubenis, muzikālo noskaņu radīs Jēkabs Nīmanis, Varis Piņķis, Andis Klučnieks.

Papildus informācija:
Sanita Kitajeva, LNB Atbalsta biedrība