LBB Zemgales nodaļa izsludina konkursu “Gada bibliotekārs Zemgalē 2022”

Latvijas Bibliotekāru biedrības Zemgales nodaļa jau tradicionāli piekto gadu pēc kārtas organizē konkursu “Gada bibliotekārs Zemgalē 2022”. Gada bibliotekāra balvai aicinām pieteikt sevi vai savus kolēģus no Zemgales bibliotēkām.

Balvas pretendentu apzināšana un balvas pasniegšana ir vērsta uz bibliotēku pozitīvu publicitāti – pašvaldības, valsts un starptautiskajā mērogā, kā arī izciliem sasniegumiem bibliotekārās apkalpošanas jomā. Šogad ar atzinības balvu tiks novērtēts bibliotekārs, kura pēdējo divu gadu darbā vērojama cieša sadarbība ar vietējo kopienu, iesaistīšanās iedzīvotājiem svarīgos notikumos, ieinteresētība un degsme par kopienas izaugsmi, pašaizliedzīgs darbs vietējo iedzīvotāju labā. Pieteikumus Zemgales gada bibliotekāra balvai gaidām līdz 2022. gada 24. oktobrim, iesniedzot rakstiski klātienē Akadēmijas ielā 26, Jelgavā vai elektroniski pa e-pastu info@biblioteka.jelgava.lv. Gada bibliotekāra konkursa nolikums un cita informācija pieejama Jelgavas pilsētas bibliotēkas tīmekļvietnes sadaļā – LBB Zemgales nodaļa.

LBB Zemgales nodaļas valde