LBB Latgales nodaļai nepieciešams jauns vadītājs

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina pieteikšanos uz Latgales nodaļas vadītāja vietu.

LBB Latgales nodaļa ir dibināta 2000. gadā, un ilggadēja tās vadītāja bija Ludzas novada bibliotēkas (agrākā Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka) vadītāja Inta Kušnere.

Lai Latgales nodaļa varētu turpināt darbu – sekmēt Latgales reģiona bibliotekāru saliedēšanu un bibliotēku attīstību – tiek meklēts nodaļas vadītājs.

Nodaļas vadītāja darbs ir brīvprātīgs, taču ieguvums ir noderīga profesionāla pieredze, jauni kontakti, iedvesmojoša komunikācija un neaizmirstami izaicinājumi.

Ja esi idejām bagāts un entuziastisks Latgales bibliotēku patriots, LBB Latgales nodaļas vadītāja vieta ir tieši tev! Atbalstu sniegs gan LBB valde, gan citu LBB nodaļu vadītāji.

Pieteikumus līdz šī gada 31. oktobrim gaidīsim uz e-pastu bibliotekarubiedriba@gmail.com.

LBB valde