IFLA WLIC 2022 kongresa astoņi tiešsaistes pasākumi

No 2022. gada 26. līdz 29. jūlijam Dublinā, Īrijā, notiks IFLA 87. Pasaules bibliotēku un informācijas kongress – vadošais nozares profesionāļu notikums. Pēc trim attālinātiem gadiem, šogad tas klausītājus pulcēs klātienē.

Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (IFLA, International Federation of Library Associations) 87. kongress (WLIC, World Library and Information Congress) ir veltīts tēmai “Iedvesmo, Iesaisti, Iespējo, Vieno” (Inspire, Engage, Enable, Connect), kas ir arī IFLA stratēģijas vadmotīvs 2019–2024.

Lielākā daļa lasījumu būs pieejami reģistrētiem dalībniekiem uz vietas Dublinā. Tomēr astoņi notikumi tiks straumēti un būs bez maksas skatāmi visā pasaulē. To starpā arī Publisko bibliotēku Gada balvas uzvarētāja paziņošana, kur jātur īkšķi par Ogres Centrālo bibliotēku un ar prezentāciju uzstāsies bibliotēkas galvenā bibliotekāre Aija Bremšmite.

Lūk, brīvi pieejamie notikumi pēc Latvijas laika:

Nākamais kongress notiks no 2023. gada 21. līdz 25. augustam Roterdamā, Nīderlandē.

2022.ifla.org

Informācija pārpublicēta no: