Latvijas Bibliotēku festivāls 2022 tiešsaistē

2022. gada 27. un 28. aprīlī notiks Latvijas Bibliotēku festivāls. Jau trešo gadu gadskārtējie bibliotekāru svētki notiks attālināti. Aicinām jūs uz divām iedvesmojošām dienām, lai smeltos spēku un pārliecību savam darbam un tā vērtībai!

27. aprīlī festivāla norise būs skatāma Latvijas Bibliotekāru biedrības “Facebook” lapā un Latvijas Nacionālās bibliotēkas “YouTube” kanālā.

28. aprīlī – Ogres Centrālās bibliotēkas “Facebook” lapā un Latvijas Bibliotekāru biedrības “YouTube” kanālā.

Par dalību festivālā tiks izsniegts digitāls apliecinājums. Noteikums apliecinājuma iegūšanai – festivāla norises laikā izplatītās tiešsaistes anketas aizpildīšana. Ja šī anketa netiks aizpildīta, apliecinājums netiks izsniegts.

Festivāla programma (PDF)

Festivālu sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Ogres Centrālo bibliotēku organizē Latvijas Bibliotekāru biedrība.

Festivāla norisi atbalsta:

Svinēsim bibliotēkas!

Ja plānojat dalīties ar festivāla fotogrāfijām sociālajos medijos, aicinām izmantot tēmturi #LatvijasBibliotēkufestivāls2022.

Ziņu sagatavoja:
LBB valdes priekšsēdētāja