Top sakārtots LBB dokumentu arhīvs

2018. gada aprīlī–jūnijā norisinājās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes bakalaura studiju programmas “Informācijas pārvaldība” 2. kursa studentes Aigas Pīķes dokumentu un arhīvu pārvaldības prakses darbs ar Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) arhīva dokumentiem.

LBB dokumentu arhīva līdzšinējo stāvokli ietekmējuši dažādi faktori – gan sākotnējās darbības pārrāvums, gan atrašanās vietas maiņa no Tērbatas ielas (kādreizējā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) atrašanās vieta) un Stabu ielas (Kultūras informācijas sistēmu centra atrašanās vieta) uz tagadējo LNB ēku Mūkusalas ielā, gan vispārējas arhīva kārtošanas sistēmas trūkums.

Lasīt tālāk

Notiks Latvijas Bibliotekāru biedrības pārgājiens!

Vai vēlies pārbaudīt savus spēkus un izbaudīt draudzību atspirdzinošā bibliotekāru pastaigā gar jūru? Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) valde 2018. gada 7.–8. septembrī aicina doties aptuveni 25 km pārgājienā no Pāvilostas līdz Jūrkalnei.

Dažādu apstākļu dēļ LBB Kurzemes nodaļas vasaras saiets šogad nenotiks un tiek pārcelts uz nākamo gadu. Lai nezaudētu iespēju kopā pulcēties Kurzemes un arī visu pārējo novadu bibliotekāriem vasaras pasākuma formā Kurzemē, LBB valde ir nolēmusi šī gada Kurzemes nodaļas vasaras saietu aizstāt ar pārgājienu, kura laikā baudīsim piejūras dabu, iepazīsim Pāvilostas un Jūrkalnes bibliotēkas, vienosimies kopīgā vakarēšanā un nakšņosim Kurzemē!

Lasīt tālāk

Latvijas Bibliotekāru biedrība